Dražba děl současných umělců pomůže se stavbou škol
4. července 2024
Text Redakce ART+ | Foto Sýpka | Datum 15.10.2014
Obkladové kazety z pražského metra, tkané koberce Antonína Kybala, švýcarské náramkové hodinky Eterna Sonic, privátní karton Maxe Švabinského, objekt Jana Švankmajera a mnohé další. Tradičně kvalitní výběr poválečné moderny a předválečných i poválečných starožitností a designu v říjnovém katalogu Sýpky.
Jemná smyslově pojatá krajinomalba Rudolfa Kremličky z východního Slovenska. Atmosféra roku 1919.
Příjemně uvolněná privátní skica rigidního akademika Švabinského. Námět téměr voyérský, příznivá vyvolávací cena.
Designové obklady navrhované pro linku A pražského metra jejím hlavním architektem! V rámci aukčního trhu zcela ojedinělá nabídka. Možno pořídit celých 14 metrů čtverečních a obložit... Barevná kombinace zlatá, zlatavá champagne, zelinkavě zlatá.
Publikovaný surrealistický objekt Jana Švankmajera z poloviny 60. let, původem ze soukromé zahraniční kolekce. Vzhledem k dataci a koncentraci specifické autorské morbidity zcela výjimečná tržní nabídka. Objekty, které se dražily v posledních letech, byly vesměs zbrusu nové.
Online aukce nadace Happy Hearts, 29. 7. 2024
1. července 2024Součástí nadcházející večerní aukce moderního a současného umění společnosti Sotheby's v Londýně bude i reprezentativní plátno Zdeňka Sýkory Linie č. 94. Obraz je nabízen s odhadem 400 až 600 tisíc liber, což včetně provize a dalších poplatků odpovíd...
24. června 20244. července 2024
23. května 2024
25. dubna 2016
18. dubna 2016