Dražba děl současných umělců pomůže se stavbou škol
4. července 2024
Text Koucká Tereza | Datum 02.10.2019
Specializovanou aukci hodin a hodinek připravil na tuto sobotu aukční dům Zezula. Zahrne více než dvě stovky předmětů od stojacích přes stolní hodiny až po velké množství kapesních hodinek.
Právě kapesních hodinek různého zpracování, materiálu a stáří bude v dražbě k mání nejvíce. Rozpětí vyvolávácích cen v této kategorii bude velmi široké. Od sumy přesahující o něco málo tisíc korun až po 300 tisíc korun včetně provize, na kterých se začnou dražit velmi vzácné osmihranné závěsné hodinky vyrobené londýnským hodinářem Benjaminem Grayem v 1. polovině 18. století.
Online aukce nadace Happy Hearts, 29. 7. 2024
1. července 2024Součástí nadcházející večerní aukce moderního a současného umění společnosti Sotheby's v Londýně bude i reprezentativní plátno Zdeňka Sýkory Linie č. 94. Obraz je nabízen s odhadem 400 až 600 tisíc liber, což včetně provize a dalších poplatků odpovíd...
24. června 20244. července 2024
22. srpna 2022
3. června 2022
29. listopadu 2021
21. června 2024
13. června 2024
9. června 2024