2. přednáška v Topičově salonu

V úterý 22. února se v rámci cyklu "o sběratelství z různých stran" v Topičově salonu uskuteční debata předních českých galeristů.

O loňských výsledcích a o výhledu na letošní rok budou v moderované debatě hovořit galeristé Miroslav Korecký, Jiří Rybář a Jiří Švestka. 

Miroslav Korecký provozuje Obchod s uměním na pražských Vinohradech, který se zaměřuje na klasickou modernou. Jiří Rybář je jednatelem aukční síně 1. Art Consulting. Jiří Švestka je nejvýznamnějším českým galeristou zabývajícím se současným uměním.

Cyklus přednášek a debat o sběratelství pořádá ART+ ve spolupráci se Společností Topičova salonu. Přednášky se konají vždy jednou měsíčně v Topičově salonu v Praze (program na první pololetí roku 2011 zde). Pro registrované uživatele ART+ je vstup na přednášky zdarma.

termín: 22. února od 18:00
téma: Trh s uměním v roce 2011
debatující: Miroslav Korecký, Jiří Rybář, Jiří Švestka
místo: Topičův salon, Národní 9 (1. patro), Praha 1
rezervace vstupenek: 603 495 520

 


Související články

Kvalitu českého trhu prověří veletrh starožitností

Kvalitu českého trhu prověří veletrh starožitností

50. jubilejní veletrh Antique 18.–21. 4. 2024

Ve čtvrtek 18. dubna se opět Novoměstská radnice otevře všem zájemcům o starožitnosti. Na programu bude kromě expozic jednotlivých prodejců i bohatý doprovodný program, jak už je na veletrhu Antique zvykem. Přehlídka potrvá do neděle 21. dubna.

17. dubna 2024
Nová Ročenka Art+: Po rekordních letech se trh vrátil do normálu

Nová Ročenka Art+: Po rekordních letech se trh vrátil do normálu

Přehled trhu s uměním za rok 2023 v Ročence Art+

Český aukční trh s uměním se s obratem sálových aukcí ve výši 1,4 miliardy korun vrátil na úroveň, kolem níž osciluje posledních šest let. Patnáctiprocentní propad ve srovnání s rokem 2023 zapříčinil menší počet prodaných položek a nižší hodnota nejd...

16. dubna 2024
Impresionismus: Od nezájmu a pohrdání k nejdražším obrazům světa

Impresionismus: Od nezájmu a pohrdání k nejdražším obrazům světa

150 let od první výstavy impresionistů

Na den přesně před sto padesáti lety se v Paříži otevřela první výstava impresionistů. Trvala měsíc, skončila komerčním i reputačním nezdarem a pořádající Spolek se ještě týž rok rozpadl. Publiku trvalo dalších deset dvacet let, než se naučilo rozezn...

15. dubna 2024
Zobrazit všechny

Další články


<