Mánes Antonín (1784 - 1843)

Horská krajina s potokem, 1800 - 1849

Vyvolávací cena 165 550 Kč
Konečná cena 165 550 Kč

Informace o položce

Rozměr: 64 x 50 cm
Technika: olej na plátně
Signováno: Signováno vpravo dole "A Manes"

Informace o dražbě

Položka číslo 173.
Vyvolávací cena 165 550 Kč
Konečná cena 165 550 Kč
Aukční provize 19%

Antikvity Praha     |       3. června 2023     |       Vyšehradská 2 128 00 Praha 2

Popis položky

Olej na plátně, horská krajina s figurální stafáží, drobná architektura v pozadí. Signováno vpravo dole "A Manes". Antonín Mánes (1784 Praha – 1843 Praha). Čechy, 1. polovina 19. století, rozměry 50 x 64 cm. Rámováno. Přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové. Stav 2

Top 3 položky autora

Mánes Antonín 1784 - 1843
Italská krajina s letohrádkem

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Horská krajina

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???

Mánes Antonín 1784 - 1843
Krajina se stavením

Vyvolávací cena ???
Konečná cena ???